LukuExpert | Turvalisus, energiatõhusus ja kvaliteetne elukeskkond

Elektriauto laadimise täislahendus

Soovid oma autot laadida? Soovid teistele laadimisteenust pakkuda?

Kiire ja paindlik, kliendi vajadustele kohanduv – Vonk EV tarkvara ja laadijad käivad ajaga kaasas. Pakume täisteenust: nõustame, aitame teha laadimislahenduse valiku, muretseme lisaamprid, paigaldame ja võtame enda peale arvehalduse. Ja mis kõige tähtsam – paneme laadija raha teenima.

Elektriauto laadija maja ees on rohelise mõtteviisi visiitkaart

Elektriauto laadija on peale EV omanike mõeldud ka neile, kes soovivad laadimise oma äri osaks teha ja oma klientidele ootusi ületavat teenust pakkuda. Kui sul on elektriauto, siis on kodus ja tööjuures laadimine kõige soodsam. Kui oled SPA-s või võõras linnas, kasutad laadimisteenust nagu varem tanklat.

Laadi soodsalt ja teeni raha

Oma laadijas laadimine on kõige soodsam, lisaks saab selle lihtsalt oma rahakoti kasuks tööle panna. Kui keegi soovib teie maja ette ise laadija paigaldada, siis tal on just see eesmärk – raha teenida. Miks anda see võimalus käest, pane laadija sinna ise. Seejuures:

– määra ise kWh hind;
– halda ise kasutajaid;
– halda ise elektrikasutust.


Nutikas elektritransport viib meid puhtama elukeskkonna poole.

Küsi personaalset lahendust

Miks paigaldada laadija täna?

Kui sul on elektriauto, siis sa tead miks. Laadimine kodus ja töö juures on kõige soodsam.

Saad eelise 95% oma konkurentide ees. 2021. aasta novembris olid Eestis registreeritud autodest 7% elektrilised. Ei ole kaugel aeg, kus iga kuu müüdavatest autodest moodustavad 10 või 20% elektrilised sõidukid. Elektriauto omanik valib aga teenusepakkujaid ja peatuspaikasid selle järgi, kus tal on võimalik oma autot laadida.

Täna on vabasid ampreid lihtne saada. Peagi jõuab kätte aeg, kus nende kasutamine on suurenenud, ning kes ees, see võidumees. Jämedam peakaabel on juba kallim teema.

Elektriauto laadija maja ees on rohelise mõtteviisi visiitkaart. See saab tarbijatele ja partneritele iga päevaga aina olulisemaks.

Kodutarbijad, kes soovivad soodsalt laadida

Võimalused nii era- kui kortermajasse. Ühistus saavad laadijaid kasutada erinevad kasutajad. Kõik laadimised on täpselt mõõdetavad. Laadija on võimalik teha avalikuks laadijaks.

Äriettevõtted saavad teenust pakkuda ja lisaraha teenida

Elektriauto omanik valib teenusepakkujaid ja peatuspaikasid selle järgi, kus tal on võimalik oma autot laadida. Silmapaistev ettevõte pöörab selle kliendi vajaduse enda kasuks ja pakub talle laadimist uue teenusena.

Operaatoritel on võimalik kõiki oma laadijaid ühtselt hallata

Vonk EV võrku saab liita kõik laadijad, mis vastavad OCPP 1.6 standardile ning on internetiga ühendatud. Usaldusväärne ja 100% Eestis arendatav.

Pane kokku personaalne lahendus

Paneme su laadija ÄPPI!

Mis teeb laadijast targa laadija? Tarkvara, mis õigel ajal ütleb mida, millal ja kuidas teha. Laadija ei pea saama täisvõimsust ja olemasolevad amprid saab nutikalt jaotada erinevate laadijate vahel. Kodune seapraad ja saun ei jää samuti elektriauto tõttu tegemata.

Olgu laadija ostetud meilt või sul juba on laadija – paneme selle laadimise maailmakaardile, kus ta saab sind teenida. Alusta ja lõpeta laadimine tugitoolist ning jaga oma laadijat raha eest.

Kuidas? Küsi järele!

Tekkis mõtteid koostööks või soovid nõu?

Küsimuste ja kommentaaride korral palun täida allolev vorm ning Sinuga võetakse ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.