LukuExpert | Turvalisus, energiatõhusus ja kvaliteetne elukeskkond

Elektriauto laadimine

Vonk EV on kasutusvalmis! See on kiireim tee targa elektriauto laadimiseni Eestis. Vonk EV tarkvara on integreeritav teiste süsteemidega ja vastupidi, näiteks saab elektriauto laadimise siduda parkimisega. Meie tarkvara arendusmeeskond asub Eestis ja kliendi vajadus on seatud prioriteediks.

Iga kaasaegse laadija on võimalik seadistada Vonk EV võrku – nii saab kasutada kõige laiemate võimalustega laadimislahendusi Eestis.

Kiire ja paindlik, kiirelt kliendi vajadustele ja soovidele kohanduv –  tulevikku vaatav Vonk EV tarkvara käib ajaga kaasas. Lisaks leiab meilt suure valiku tuntud kaubamärkide laadijaid. Suudame pakkuda täisteenust lisaampritest ja paigaldusest kuni arvehalduseni.

 • Laadijad koju ja ärihoonesse

 • Laadijad avalikuks kasutamiseks

 • Maksa kohe laadimislahendus

 • Parkimiskoha markeering

 • Paigaldus- ja haldusteenused

 • Projekteerimine ja projektijuhtimine

 • Konsultatsioon

Kontaktid

Elektriauto laadija on rohelise ja innovatiivse mõtteviisi visiitkaart. Vonk EV kliendid on ettenägelikud, pakkudes oma töötajatele ja klientidele arukaid laadimisvõimalusi juba täna.

Meie klientideks on nii ärihoonete kui avaliku ruumi haldajad, kuid mitte ainult. Ka kortermajadesse lisanduvad elektriautod vajavad laadimist – Vonk Technologies lahendab laadimisega seotud küsimused ka nende jaoks.

Kui vajad paindlikku ja oma vajadustele vastavat laadimislahendust, siis pöördu meie poole. Loo kasvõi oma laadimisvõrgustik või pane laadija raha teenima.

Elektriauto laadija on midagi palju enamat kui lihtsalt pistikupesa seinas. Laadimispunkti riistvarale lisaks tuleb laadija vastavalt kokkulepitud seadistustele käima lülitada ja saada ülevaade, mis olekus üks või teine laadimisjaam parasjagu on. Vonk hoolitseb selle eest, et iga laadimisjaam toimiks nii, nagu peab; meie pilvelahendused annavad võimaluse vajadusel ka selle töösse sekkuda.

Laadija juhtimisele lisandub teenuse müük – Vonk EV mobiilne makselahendus on kasutusvalmis ja vastab igale teenusekasutaja soovile. Peale selle on makselahenduse väljanägemine ja aadress vastavuses edasimüüja nägemuse ja vajadustega.

Ükskõik, kas ehitate avalikku laadimisvõrku või lihtsat valitud kliendirühmale pakutavat lahendust, tuleb silmas pidada kahte elementi: laadimisseadmed ja nende haldamiseks vajalik tarkvara.

Vonk haldusteenusesse saab liita iga OCPP suhtlusega laadimisseadme. Arendame oma tarkvara pidevalt ja oleme igapäevaselt avatud uutele lahendustele. Täna ühilduvad meie süsteemiga OCPP 1.6, 1.6J ja 2.0.

Lisaväärtus olemasolevale ärile

Elektriautode hulk Eesti teedel aina kasvab. Nii on ka bensiinijaamad täiendamas kütusemüüki e-autode laadimisteenusega. Kuna paljude tanklate juurde kuuluvad ka kohvik-poed, siis nendes on mõnus vahepeatus teha ja oma elektrilisele neljarattalisele samal ajal särtsu juurde anda. Laadimispunkti olemasolu tuleb kasuks ka igale majutusasutusele, restoranile, kaubandus- ja meelelahutuskeskusele. Tuleviku väljavaade on, et elektriauto laadimisteenusest on saamas elutähtis teenus!

Vonk laadimisteenuse abil saate hallata oma laadimispunkte, seada endale sobiva laadimishinna ja vaadata kasutusstatistikat. Pakume täisteenust, mis tähendab, et laadimisjaamaga on võimalik tellida paigaldus otse sihtkohta ja teenus on kohe pärast installeerimist kasutamiseks valmis. Avalikud laadimispunktid lisatakse automaatselt kaardile. Autojuhid saavad laadijaid kasutada, kas RFID-võtmehoidja, laadimiskaardi või mobiilirakendusega.

Elektriauto laadimine on midagi enamat, kui lihtsalt seina pistikupesast voolu võtmine. Nutikas laadimine tagab, et autosid laetakse jätkusuutlikult nii täna kui tulevikus ning see võimaldab elektriauto omanikele paindlikku kasutajakogemust.

Lihtne ja mobiilne

Paigaldades Vonk EV elektriauto laadija, on see võimalik liita laadimisteenuse haldamiskeskkonda, mis ühendab teenusepakkuja kõik laadijad ühtsesse hõlpsasti hallatavasse süsteemi ning lubab tarbijatelt teenuse eest tasu küsida.

Pakume kõikidele oma klientidele täisteenust paigaldusest makselahenduse ja hoolduseni.

Vonk EV täisteenuse 4 sammu:

 • konsultatsioon ja planeerimine;
 • lahendused ja projekti vormistamine;
 • ettevalmistus ja paigaldus;
 • jätkuvad teenused ja hooldus.
Vonk EV 4 sammu

Elektrisõidukid talletavad endis 2040. aastaks kuni 30 terawatt-tundi elektrienergiat

Elektrisõidukid pakuvad suurt kasu kogu ühiskonnale tervikuna: need vähendavad saasteainete heitkoguseid, parandavad kohaliku õhu kvaliteeti ja loovad uusi ärivõimalusi. Sisuliselt on elektriautod energiatalletajad ratastel, mis saavad kõige kuluefektiivsemal viisil toetada vahelduvat taastuvenergia tootmist. Nutikate energiahalduslahenduste abil on tänane laadimisvõrk juba kvalifitseeritud toetama tuleviku energiavõrku. Ole valmis tulevikuks, luues nutikate energiahaldusfunktsioonidega laadimisvõrku.

Meie endale piiranguid ei sea,
miks peaks seda tegema meie kliendid!