Vonk Technologies

Vonk Technologies arendab, müüb ning haldab elektriautode laadijaid ja laadijate tarkvaralisi lahendusi nii lõppkasutajale kui edasimüüjale. Tänaseks on ettevõte välja arendanud laadimisjaamade mobiilse makselahenduse ning arendab haldus- ja monitooringu süsteemi, läbi mille laadijaid virtuaalselt hallata ja saada statistilist ülevaadet.

Meie valikus on tunnustatud tootjate laadijad, millede seast leiab kindlasti sobivaima.

Lihtne. Efektiivne. Mobiilne.

Ostes elektriauto laadija, on see võimalik lisada Vonk EV laadimisteenuse haldamiskeskkonda, mis ühendab teenusepakkuja kõik laadijad ühtsesse, hõlpsasti hallatavasse süsteemi ning võimaldab tarbitud teenuse eest tasu küsida.

Meie suund on olla üheks Eesti ja Euroopa suunanäitajaks ning eestvedajaks null-saaste lahendustes ning nende praktiseerimises. Vonk Technologies ideeks on kaasa aidata null-saastega sõidukite suuremahulisele turuletulekule ja ennetada seoses sellega tekkivaid laadimise probleeme.

Ettevõtte eesmärgiks on elektriautode laadimisjaamade ja taristu laiendamine ning nende kasutuse lihtsustamine. Avalikke laadijaid peavad saama kasutada kõik, olenemata kas oled registreerunud vastava teenusepakkuja kliendiks või mitte.

Mugav kasutajakogemus on tänapäeval väga oluline. Vonk on oma toodete ja teenuste orienteeritud just selle pidevale arendusele. Oleme oma ettevõtte üles ehitanud põhimõttel, et saada pidevalt tagasisidet nii oma ettevõtte seest kui ka klientidelt kes kasutavad peale meie toodete ka meie teenuseid.

Pakume oma kliendile täisteenust – seda nii toote ja teenuse puhul. Sõites elektisõidukiga, aitame koos kaasa puhtama tuleviku visioonile. Lihtsalt lae ja sõida ning lõpeta kütuse põletamine.

Teeme elektriautode laadimise lihtsaks, kiireks ja tõhusaks. Õige laadija valik garanteerib töökindluse ja kasutajamugavuse.

Kogemused elust enesest

Usalduse märgiks pakume oma aastatepikkust kogemust tuhandete kilomeetrite läbimisel, Euroopa teedel, lühikese aja jooksul.  Viimati, 2019 aastal, läbisime kuue elektriautoga kahe nädalaga üle 7000 km, kogudes teadmisi erinevate laadimisviiside ja võimaluste kohta enam kui 10 riigis.

Vonk Technologies on aktiivselt seotud Electric Marathoni korraldamisega millega liigume pidevalt ka väljaspool Eesti Vabariigi piire. Omame kogemust väga pikkade vahemaade elektriautoga läbimisel. Selline kogemustepagas annab meile julguse öelda, et teame, milline on õige laadimislahendus.

Electric Marathon

Lisaks elektriautode laadimislahendustele on Vonk Technologies meeskonna käed küljes ka elektriautode ehitamisel. Meie insener Meelis on ka Eesti elektriauto Nobe arendusmeeskonnas ning on teinud mitmeid elektriautode projekte, eesotsas GAZ 20M Pobedaga.

Hetkel on Vonk Garages valmimas elektri-retro-Speedster 356, mis peaks valmima suve keskpaigaks. Planeeritud aastane projektide hulk on 5-10 elektrilist, sentimentaalse väärtusega, sõidukit.

Garaažijutud

Meeskond & Kontaktid