LukuExpert | Turvalisus, energiatõhusus ja kvaliteetne elukeskkond

Vonk Technologies

Vonk Technologies arendab, müüb ja haldab elektriautode laadijaid ning laadijate tarkvaralisi lahendusi nii lõppkasutajale kui edasimüüjale. Vonk Technologies on välja arendanud laadimisjaamade mobiilse makselahenduse ning arendab haldus- ja monitooringu süsteemi, mille kaudu laadijaid virtuaalselt hallata ning statistilist ülevaadet saada.

Vonk EV on kasutusvalmis ja kiireim viis targa laadimiseni Eestis! Vonk EV tarkvara saab integreerida Vonk EV süsteemiga ja vastupidi. Näiteks elektriauto parkimine saab olla seotud laadimisega.

Kiire ja paindlik, kiiresti kliendi vajadustele ja soovidele kohanduv, tulevikku vaatav Vonk EV tarkvara käib ajaga kaasas. Loomulikult on meil ka suur valik tuntud kaubamärkide laadijaid ning suudame pakkuda täisteenust lisaampritest ja paigaldusest kuni arvehalduseni.

Tõkkepuu, väravaautomaatika, nutikad läbipääsulahendused, turvakaamerad ja nüüd ka laadimislahendused annavad kokku ühise terviku, millega LukuExpert ja Vonk Technologies muudavad nii kodu kui ärihooned mugavaks ja turvaliseks. Enim nõutud elektriautode laadimistarvikud on peatselt saadaval ka Luku-Expert kauplustes, nii et tasub tulla külla ja juttu ajada! Meie oleme igatahes särtsu täis ja meie uksed on nii uutele kui olmasolevatele klientidele alati avatud!

Vonk EV – LukuExpert elektriautode laadimislahendused.

Lihtne, efektiivne ja mobiilne

Kõik kaasaegsed laadijad on võimalik liita Vonk EV laadimisteenuse haldamiskeskkonda, mis ühendab teenusepakkuja kõik laadijad ühtsesse hõlpsasti hallatavasse süsteemi ja võimaldab tarbitud teenuse eest tasu küsida. Kiirelt ja mobiilselt.

Vonk Technologies ideeks on kaasa aidata null-heitega sõidukite suuremahulisele turuletulekule ja ennetada võimalikke laadimisega seotud probleeme.

Ettevõtte eesmärgiks on elektriautode laadimisjaamade ja -taristute laiendamine ning nende kasutamise lihtsustamine. Avalikke laadijaid peavad saama kasutada kõik, olenemata sellest, kas ühe või teise teenuspakkuja kliendiks on registreerutud või mitte.

Mugav kasutajakogemus on tänapäeval väga oluline. Vonk on oma toodete ja teenustega orienteeritud just selle pidevale arendusele. Hindame kõrgelt tagasisidet nii ettevõtte seest kui ka klientidelt, kes kasutavad peale meie toodete ka meie teenuseid.

Pakume oma kliendile täisteenust – seda nii toodete kui teenustega. Sõites elektriautoga, aitame koos kaasa puhtama tuleviku visioonile. Lihtsalt lae ja sõida ning lõpeta kütuse põletamine.

Teeme elektriautode laadimise lihtsaks, kiireks ja tõhusaks. Õige laadija valik garanteerib töökindluse ja kasutajamugavuse.

Kogemused elust enesest

Usalduse märgiks pakume oma aastatepikkust kogemust tuhandete kilomeetrite läbimisel Euroopa teedel lühikese aja jooksul.  Viimati, 2019 aastal, läbisime kuue elektriautoga kahe nädalaga üle 7000 km, kogudes teadmisi erinevate laadimisviiside ja -võimaluste kohta enam kui 10 riigis.

Vonk Technologies on aktiivselt seotud Electric Marathoni korraldamisega, mis viib meid pidevalt Eesti Vabariigi piiridest ka kaugemale. Omame elektriautodega väga pikkade vahemaade läbimise kogemust ja see annab meile julguse öelda, et teame, milline on õige laadimislahendus.

Electric Marathon

Hetkel on Vonk Garages valmimas retro-Speedster 356 kerega elektriauto ning ümberehitamisel roller Vespa. Projektid võtsime ette, et saada rohkem teada elektrisõidukite hingeelust.

Garaažijutud

Meeskond & Kontaktid

Tekkis mõtteid koostööks või soovid nõu?

Küsimuste ja kommentaaride korral palun täida allolev vorm ning Sinuga võetakse ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.