LukuExpert | Targa elukeskkonna lahendused

Vonk Technologies

Vonk Technologies arendab, müüb ja haldab elektriautode laadijaid ning laadijate tarkvaralisi lahendusi nii lõppkasutajale kui edasimüüjale. Vonk Technologies on välja arendanud laadimisjaamade mobiilse makselahenduse ning arendab haldus- ja monitooringu süsteemi, mille kaudu laadijaid virtuaalselt hallata ning statistilist ülevaadet saada.

Tõkkepuu, väravaautomaatika, nutikad läbipääsulahendused, turvakaamerad ja nüüd ka laadimislahendused annavad kokku ühise terviku, millega LukuExpert ja Vonk Technologies muudavad nii kodu kui ärihooned mugavaks ja turvaliseks. Enim nõutud elektriautode laadimistarvikud on peatselt saadaval ka Luku-Expert kauplustes, nii et tasub tulla külla ja juttu ajada! Meie oleme igatahes särtsu täis ja meie uksed on nii uutele kui olmasolevatele klientidele alati avatud!

Vonk EV – LukuExpert elektriautode laadimislahendused.

Lihtne. Mobiilne.

Ostes elektriauto laadija, on see võimalik liita Vonk EV laadimisteenuse haldamiskeskkonda, mis ühendab teenusepakkuja kõik laadijad ühtsesse hõlpsasti hallatavasse süsteemi ja võimaldab tarbitud teenuse eest tasu küsida.

Meie suund on olla üheks suunanäitajaks null-saaste lahenduste praktiseerimises nii Eestis kui Euroopas. Vonk Technologies ideeks on kaasa aidata null-heitega sõidukite suuremahulisele turuletulekule ja ennetada võimalikke laadimisega seotud probleeme.

Ettevõtte eesmärgiks on elektriautode laadimisjaamade ja -taristu laiendamine ning nende kasutamise lihtsustamine. Avalikke laadijaid peavad saama kasutada kõik, olenemata sellest, kas ühe või teise teenuspakkuja kliendiks on registreerutud või mitte.

Mugav kasutajakogemus on tänapäeval väga oluline. Vonk on oma toodete ja teenuste orienteeritud just selle pidevale arendusele. Oleme oma ettevõtte üles ehitanud põhimõttel, et saada pidevalt tagasisidet nii oma ettevõtte seest kui ka klientidelt kes kasutavad peale meie toodete ka meie teenuseid.

Pakume oma kliendile täisteenust – seda nii toote ja teenuse puhul. Sõites elektisõidukiga, aitame koos kaasa puhtama tuleviku visioonile. Lihtsalt lae ja sõida ning lõpeta kütuse põletamine.

Teeme elektriautode laadimise lihtsaks, kiireks ja tõhusaks. Õige laadija valik garanteerib töökindluse ja kasutajamugavuse.

Kogemused elust enesest

Usalduse märgiks pakume oma aastatepikkust kogemust tuhandete kilomeetrite läbimisel, Euroopa teedel, lühikese aja jooksul.  Viimati, 2019 aastal, läbisime kuue elektriautoga kahe nädalaga üle 7000 km, kogudes teadmisi erinevate laadimisviiside ja võimaluste kohta enam kui 10 riigis.

Vonk Technologies on aktiivselt seotud Electric Marathoni korraldamisega millega liigume pidevalt ka väljaspool Eesti Vabariigi piire. Omame kogemust väga pikkade vahemaade elektriautoga läbimisel. Selline kogemustepagas annab meile julguse öelda, et teame, milline on õige laadimislahendus.

Electric Marathon

Lisaks elektriautode laadimislahendustele on Vonk Technologies meeskonna käed küljes ka elektriautode ehitamisel. Meie insener Meelis on ka Eesti elektriauto Nobe arendusmeeskonnas ning on teinud mitmeid elektriautode projekte, eesotsas GAZ 20M Pobedaga.

Hetkel on Vonk Garages valmimas elektri-retro-Speedster 356, mis peaks valmima suve keskpaigaks. Planeeritud aastane projektide hulk on 5-10 elektrilist, sentimentaalse väärtusega, sõidukit.

Garaažijutud

Meeskond & Kontaktid