LukuExpert | Targa elukeskkonna lahendused

Mõtteid koostööks

Elektriauto omanik eelistab süüa, ostelda ja parkida seal kus ta saab oma autot samal ajal laadida. Lihtne laadimisvõimalus on esimene, mida selline tarbija otsib ja ootab. Avalikud laadimispunktid lisatakse Vonk EV ja teistesse enam kasutatavatesse rakendustesse. Kasutaja saab vastavalt oma asukohale leida kiiresti lähima sobiliku laadija. Vonk EV rakendus töötab üle veebilehitseja mis annab võimaluse kasutada teenust lihtsalt, kiirelt ja mobiilselt.

Vonk EV seadmed ja laadimislahendused

Meie misioon on kaasa aidata null-saastega sõidukite suuremahulisele turuletulekule ja ennetada seoses sellega tekkivaid laadimise muresid. Loodame, et LukuExpert pikaajaline kogemus ja Vonki tulevikku vaatavad lahendused annavad meie koostööle sünergia, et koos luua edukaid ja läbimõeldud lahendusi.

Vonk EV laadimisseadmed on hoolikalt testitud ning komplekteeritud vastavalt ekspertsoovitustele ning seadmed on ulatuslikult kasutuses ka väljaspool Eestit.
Vonk Technologies on loodud, et luua laadijate tarkvaralisi lahendusi nii lõppkasutajale kui edasimüüjale. Tänaseks on ettevõte välja arendanud laadimisjaamade mobiilse makselahenduse ning arendab haldus- ja monitooringusüsteemi, läbi mille laadijaid virtuaalselt hallata ja kontrollida.

Laadimiskaablist kiirlaadimiseni

  • Laadimisseadmed ja tarvikud (3,6 – 160 kW);
  • konsultatsioon, koolitus ja seadme valik;
  • liising ja täisteenusrent;
  • ettevalmistus ja paigaldus;
  • laadimise makselahendused;
  • laadimise ja arvelduse haldusteenus;
  • hooldus ja remonttööd.

Võimalused täna ja tulevikus

Arendame VonkEV laadimiskeskkonda igapäevaselt, otsides võimalusi, kuidas laadimine teha lihtsamaks ja integreerida see teiste oluliste vajadustega. Näiteks parkimise lahendamine või laadija integreerimine erinevate teiste laadimisvõrgustikega.

Kohtume ja räägime teie vajadustest ning soovidest. Omalt poolt näitame oma võimalusi. Ehk saame koos teha midagi täiesti uut, mis teeb maailma paremaks ja mugavamaks.

Pakume kõikidele oma müüdavatele toodetele ka paigaldusteenust. Paigalduse täpse pakkumise saame teha pärast tehniku hinnangut objektil. Kodulaadija paigalduse maksumus ersmajasse on orienteeruvalt 350 €. Paigalduse saab samuti liising- või renditenusesse lisada.

Korralist hooldust teeme laadijatele iga 1000 töötunni järel või vähemalt korra aastas.

Haldus-, garantii- ja remonttööd kokku lepitud vastavalt lepingule. Läbi internetiühenduse ja tarkvara omame ülevaadet kõikidest võrku ühendatud laadijatest ja nende hetke seisundist – kas laadija on töös, ootel või ei ole töökorras. Täpsemad kokkulepped personaalselt.

Liisingu või teisteenusrendiga ei jää te vana tehnika lõksu – lepingu lõpedes saate laadija välja osta või paigaldame uue ja kaasaegse.