LukuExpert | Targa elukeskkonna lahendused

Mõtteid koostööks

Elektriauto omanik eelistab süüa, ostelda ja parkida seal kus ta saab oma autot samal ajal laadida. Lihtne laadimisvõimalus on esimene, mida selline tarbija otsib ja ootab. Avalikud laadimispunktid lisatakse Vonk EV ja teistesse enam kasutatavatesse rakendustesse. Kasutaja saab vastavalt oma asukohale leida kiiresti lähima sobiliku laadija. Vonk EV rakendus töötab üle veebilehitseja mis annab võimaluse kasutada teenust lihtsalt, kiirelt ja mobiilselt.

 

Teenusepakkuja laadimislahenduse täisteenus

Vonk Technologies tarkvara Vonk EV liidab nutikalt teenusepakkujad ja elektrisõidukite juhid avaliku või privaatse laadimisteenusega. Teenusepakkuja omab täielikku ülevaadet kogu teenuse osutamise protsessist.

Klient saab kiirelt ja mugavalt, ilma lepinguta, laadimisteenust kasutada. Piisab vaid nutiseadme olemasolust. Süsteemi on võimalik liita eri tüüpi laadijaid. Erilahendused vastavalt vajadusele.

Lisamüük läbi laadimispunkti.

Vonk teenuste ja toodete abil saate kiiresti ja lihtsalt üles seada kõik vajaliku, et pakkuda elektriautode laadimisteenust. Vonk valikus on nii laadijad kui ka kõik vajalik, et need laadijad tööle panna ning oma teenuse eest raha saada. Lahendused on üles ehitatud mõeldes märksõnadele: kiire, lihtne ja mobiilne.

Elektriautode arv kasvab pidevalt, mis tähendab nõudluse pidevat suurenemist laadimispunktide järele. Kui praegust elektriautode laadimisvajadust saab rahuldada individuaalsete laadimispunktide paigaldamisega, siis enamik tänaseid fossiilkütuseid tarbivate sõiduautode juhte valib tulevikus endale sõidukiks elektriauto. Pakkudes elektriauto laadimisteenust, loote arvukalt võimalusi oma tulude suurendamiseks.

Lisaks “tee oma bensiinijaam” võimalusele, pakub Vonk ka võimalust pakkuda laadimsteenust lisamüügi teenusena. Laadimisteenuste pakkumisega meelitate uusi kliente, kes veedavad aega teie muid teenuseid kasutades. Samuti pakute võimaluse oma ärihoone klientidel ja külalistel koosoleku või töökohal viibides oma autot laadida. Laadimispunkti omanik määrab laadimise hinna laadija haldussüsteemis. Hinna saab määrata nii laaditud kilovatt-tundide, kulutatud aja või nende kahe kombinatsiooni põhjal.

Vonk oma teenuste ja toodetega võimaldab teil mugavalt ja kiiresti siseneda elektriautode laadimise ärisse. Kõik Vonk teenused ja ka tooted, saab kohandada täielikult vastavalt teie vajadustele ja soovitud väljanägemisele. Laadimisjaama omanikuna omate ka võimalust oma laadimispunktide töösse sekkuda ning vaadata statistikat läbi Vonk pilveteenuse.

Täna on aeg planeerida tulevikku

Et teil oleks lihtsam planeerida oma tulevikku, saame teile siin anda väikese sisendi valdkonnas toimuvast. Saate ise uurida ja soovi korral meiega ühendust võtta. Teeme teile oma valmisolekust ülevaate ning ehk leiame ühiseid teid, et koos astuda sammu tulevikku.

Aastaks 2025 on diisel ja bensiiniautod elektriautodega samas hinnas, kuid nende hooldus ja sõidukulu on tunduvalt väiksemad. Eeldatavalt on selleks ajaks Eesti teedel 20 000 elektrisõidukit ja Euroopas on kuni 50% müüdavatest sõidukitest 100% CO2 vabad.

Seadused on loodud ja autotootjad on investeerinud oma tehnoloogiatesse miljardeid. Euroopa Liidu direktiivi 2018/844 ülevõtmisega rakendub elektriautode laadimistaristu paigaldamise kohustus nii uusehitusele kui ka oluliselt rekonstrueeritavatele hoonetele. Hõlmatud on nii elamud kui ka mitteelamud, millel on rohkem kui 10 parkimiskohta. Elamute puhul peab juhtmetaristu paigaldama igale parkimiskohale, et võimaldada tulevikus igal elanikul oma parkimiskoha kõrvale laadimispunkt teha. Uue või oluliselt rekonstrueeritud mitteelamu (kontorid, haiglad, koolid jne) puhul peab aga juhtmetaristu paigaldama vähemalt igale viiendale parkimiskohale ja elektriauto laadimispunkti vähemalt ühele parkimiskohale.