LukuExpert | Turvalisus, energiatõhusus ja kvaliteetne elukeskkond

Kus ja kuidas

Maksa mobiiliga

Kõik Vonk EV laadimisjaamad töötavad mobiilse veebirakenduse kaudu, mis on kättesaadav aadressilt plugpal.app. Makselahendus on rajatud progressiivse veebirakendusena (PWA) ja on seetõttu kiire, usaldusväärne ja seda on võimalik mobiili ekraanile otseteena salvestada. Rakendusest tuleb lihtsalt valida laadija ja soovitud aeg, sisestada oma andmed ja kinnitada maksmine. Puudub igasugune vajadus eraldi äppi alla laadida ja seeläbi on kasutajad ka võimalike värskenduste tõrgetest vabad.

Peale maksekinnitust hakkab laadija tööle.

Laadijaid saab kasutada külalisena. Eraldi registreerimist ega kliendikaarti vaja ei ole.

Maksa ja lae

Oled Vonk EV laadimisjaamas ja soovid autot laadida?

Pole probleemi! Vajutades allolevat nuppu suuname Sind makselahenduse lehele. Veendu, et nutitelefoni asukohapõhised teenused on aktiveeritud. Selliselt saad kohe makselahenduses lähima laadimisjaama järjekorras esimeseks. Kui aga soovid otse õige laadimisjaama valikusse pääseda, skänni QR-kood vastava laadija külest ja lihtsalt maksa soovitud teenuse eest.

Kasuta laadijat

Kas Sul tekkis veel küsimus(i), ehk on vajalik info allpool!

Milliseid sõidukeid saab laadida Vonk EV laadimisjaamades?

Vonk EV laadimisjaamades saab laadida kõiki sõidukeid, mis kasutavad kombineeritud laadimissüsteemi (CCS). See on Euroopas kõige laialdasemalt kasutusele võetud EV laadimisstandard ja võimaldab laadimist valdavale enamusele BEV-idele. Lisaks CCS laadimistandardile on Vonk EV kiirlaadijates olemas CHAdeMO pistik, nii ei jää ka vanema põlvkonna autod laadimata.

Vastavalt EU-s kehtestatud määrusele omavad meie laadimisjaamad ka Type2 pistikuga laadimisvõimalust. Laadimine toimub olenevalt asukohast kuni 22kW laadimispingega, seega saab akusid laadida ka pool-kiires laadijas piisava kiirusega.

Kas vajan laadimiskaablit?

Ei, enda kaablit pole vaja. Laadimiskaablid on igas jaamas olemas, lihtsalt ühenda pistik auto külge, lae ja sõida edasi.

Kui kaua võtab auto laadimine aega?

Laadimisele kuluv aeg oleneb paljuski autost ja kas seda laetakse läbi CCS või Type2 pistiku. Väga täpset aega on määrata keeruline, kuid saame tuua mõne näite: Typ2 pistikuga laadimisjaam võimsusega 22kW laeb 64kWh auto aku 80% ulatuses täis ca 75 minutiga. Sama auto CCS standardiga pistikuga laadimisaeg on aga kordades lühem ja autoaku 80% ulatuses täitmine võtab aega 35 minutit.

Kas Vonk EV laadimisjaama kasutamiseks on vaja lepingut?

Ei, meie süsteem on avatud kõigile ja koheselt, piisab vaid nutitelefonist ja internetimakse võimalusega pangakaardi olemasolust.

Kui palju maksab Vonk EV-s laadimine?

Laadimise hinnakiri võib olla erinevates laadijates erinev. Hinnakirja saate vaadata siit.

Kas on võimalik ennast kasutajaks regitreerida ja salvestatud maksekaardiga saada teenust kasutama kiiremini?

Jah, see võimalus tekib Vonk EV järgmise versiooniga juba käesoleva aasta kevadel.

Kuidas saab teenuse kasutamise eest arve või kviitungi?

Enne maksma siirdumist küsitakse, kas soovid arvet. Kui soovid, kinnita seda makselahenduses ja sisesta oma meiliaadress. Peale makse teostamist saadetaksegi arve Sinu meilile.

Mida teha, kui vajan laadimiskohas abi?

Meie klienditoega saab ühendust võtta siit. Erinevatel laadimispunktidel võib olla erinev kasutajatugi.