LukuExpert | Turvalisus, energiatõhusus ja kvaliteetne elukeskkond

Laadimisteenuse näidispakett

Olgu elektriauto laadija ärihoone, kortermaja või eramu juures – koos leiame kõige parema lahenduse.

Ole esimeste seas ja kasuta laadija võimalust ka elektrimüügiks. Vonk EV laadija liising või täisteenusrent sisaldab laadijat, standardpaigaldust, korralisi hooldusi ning liitumist haldus- ja makselahendusega.

Perspektiiv

Iga päevaga tuleb elektriautode omanikke juurde ja kõik nende autod vajavad laadimist. Aastaks 2025 prognoositakse, et 25% uutest autodest, mis Eestis ostetakse, on elektrilised. Seega potentsiaalne turg paistab.

Täisteenusrent või liising

Ära jää vana riistvara lõksu. Tehnika areneb ja rendiperioodi lõppedes saab laadija kas välja osta või vahetada uuema põlvkonna laadija vastu. Nii käid ajaga kaasas.

Teeni raha

Paigaldades oma territooriumile elektriauto laadija, saad sellega laadida nii enda autot kui teha laadija avalikuks, et kõik soovijad saaksid tasu eest ka oma autot laadida. Elektri müügihinna määrad ise ja klient maksab mobiiliga koheselt või püsiklient RFID kaardiga.

Haldusteenus

Avalikud laadijad on ühendatud online halduskeskkonda ja on kaugelt jälgitavad. Kõik laadimised on mõõdetavad ja jälgitavad. RFID kaardiga laadimiste eest väljastatakse ID-kasutajale arve korra kuus. Mobiilimakse tasud laekuvad teenusepakkuja ehk Vonk Technologies kaudu.

Maksmine mobiiliga

Klient avab mobiilis Vonk EV makselahenduse. QR koodiga avaneb kohe sinu laadja ja klient saab paari klikiga broneeringu sooritada. Lisandub teenuse alustamise tasu.

* Liisingu või täisteenusrendiga ei jää te vana tehnika lõksu – lepingu lõppedes saate laadija välja osta või paigaldame uue ja kaasaegsema. Näidiskuumakse on arvestatud koos standardpaigalduse ja igaaastase hooldusega ning sisaldab käibemaksu. Toote jääkväärtus on 10%. Täpne kalkulatsioon tehakse peale liitumiskohaga tutvumist ja paigalduse hinna kujunemist.