Kõik vajalik elektriauto laadimiseks

Vonk Technologies arendab, müüb ning haldab elektriautode laadijaid ja laadijate tarkvaralisi lahendusi nii lõppkasutajale kui edasimüüjale. Vonk Technologies on välja arendanud laadimisjaamade mobiilse makselahenduse ning arendab haldus- ja monitooringu süsteemi, mille kaudu laadijaid virtuaalselt hallata ja saada statistilist ülevaadet.

Kes on meie klient?

 • Elektriauto omanik
 • Kinnistu omanik
 • Kinnisvaraarendaja
 • Korterelamu/korteriühistu
 • Äri- ja töökohad
 • Parklad
 • Automüüjad
 • Laadimisvõrgu operaatorid
 • Tankla või mugavusjaam
 • HoReCa sektor

Elektriauto omanik.

Soetades elektriauto on järgmiseks sammuks laadija valik ja paigaldus. Kodune laadimine ei pea olema võimas. See peab arvestama olemasolevat elektrivõimsust ning on oluline, et paigaldus oleks tehtud sertifitseeritud elektriku poolt.

Elektriauto omanikule pakume meie ostetud laadijatele paigaldust. Olenevalt laadijast saab neid käivitada nii kaardi kui RFID-võtmehoidjaga. Liites laadija Vonk EV halduskeskkonna ja makselahendusega, on võimalik laadijat avalikult, tasu eest kasutada lasta.

Kinnistu omanik.

Kinnistu kus on olemas elektriliitumine on lihtne teenima panna, pakkudes avalikku elektriautode laadimisteenust. Mida suurema liiklustihedusega piirkonnas kinnistu asub, seda tulusam on laadija paigaldus. Arvestades, et iga aastaga elektriautode arv kahekordistub, tasub seda mõtet kaaluda või planeerida lähitulevikku.

See on hea võimalus ka kortermajadele ja korteriühistutele. Jagada avalikult oma paigaldatud elektriautode laadijat, vajadusel pakkuda võimalust oma maja elanikele, kes planeerivad või on soetanud elektrisõiduki.

Vonk EV täislahendust pakume vajadusel ka liisingu või täisteenusrendi alusel.

Kinnisvaraarendaja.

Euroopa Liidu direktiivi 2018/844 ülevõtmisega rakendus elektriautode laadimistaristu paigaldamise kohustus nii uusehitusele kui ka oluliselt rekonstrueeritavatele hoonetele. Hõlmatud on nii elamud kui ka mitteelamud, millel on rohkem kui 10 parkimiskohta.

Elamute puhul peab juhtmetaristu paigaldama igale parkimiskohale, et võimaldada tulevikus igal elanikul oma parkimiskoha kõrvale laadija paigaldada. Uue või oluliselt rekonstrueeritud mitteelamu (kontorid, haiglad, koolid jne) puhul peab aga juhtmetaristu paigaldama vähemalt igale viiendale parkimiskohale ja elektriauto laadimispunkti vähemalt ühele parkimiskohale.

Võtke meiega ühendust ja leiame hea lahenduse mis sobib just teie tulevaste arendustega.

Lihtne. Efektiivne. Mobiilne.

Paigaldades Vonk EV elektriauto laadija, on see võimalik lisada laadimisteenuse haldamiskeskkonda, mis ühendab teenusepakkuja kõik laadijad ühtsesse, hõlpsasti hallatavasse süsteemi ning võimaldab tarbijatelt teenuse eest tasu küsida.

Pakume kõikidele oma klientidele täisteenust paigaldusest makselahenduse ja hoolduseni.

Vonk EV täisteenuse 4 sammu

 • Konsultatsioon ja planeerimine
 • Lahendused ja projekti vormistamine
 • Ettevalmistus ja paigaldus
 • Jätkuvad teenused ja hooldus
Vonk EV 4 sammu

Peale kodu on parim koht laadimiseks töökoht.

Pakkudes äri- või töökohal elektriauto laadimise võimalust astute juba täna olulise sammu tulevikku. Lisaks julgustate antud ärihoones töötavaid inimesi liikuma rohelisema eluviisi poole. Miks mitte juba täna näidata innovatiivset mõtteviisi ja vaikselt muu maailmaga sammu pidades elektriautode laadmistaristule kaasa aidata.

Vonk laadimisjaamad sobivad nii ettevõtte auto kasutajatele kui neile, kes sõidavad isikliku sõidukiga tööle. Ettevõtte autodega töötajate elu lihtsustamiseks saab nende laadimisarved automaatselt tööandjale saata või teha seda kontrollitult tasu eest.

Tavalised pistikupesad ei ole sobivad büroohoone parklas laadimisteenust pakkuma. Selline viis ei ole pikemas perspektiivis jätkusuutlik ning ei ole oma koormusega ohutu, kui autosid peaks laadima ühes parklas rohkem kui üks-kaks.

Elektrisõiduki laadimist tuleks vaadata kui sõiduki ostmise lahutamatu osana

Elektrisõidukid vastavad juba enamiku sõitjate vajadustele – nad peavad seda lihtsalt ka ise mõistma. Automüüjana on teil reaalne võimalus oma elektriauto müügile kaasa aidata ja tulevasele auto omanikule kohe alguses pakkuda täisteenusena terviklahendust. Koos meiega saate oma kliendile pakkuda võimalust osta koos paigaldusega kaasa kõik vajalik lisavarustus.

Enamik auto ostjaid ei ole elektriautodega kokku puutunud. Potentsiaalsed EV ostjad pole suure tõenäolsusega elekriautoga kunagi isegi sõitnud, rääkimata, et nad omaksid teadmisi millega veel peab arvestama peale auto soetamist. Üheks esimeseks sammuks õppeprotsessi peaks olema näidata kuidas kliendid saavad autot mugavamalt ja kiiremini laadida, tekitades sellega reaalne arusaamine mida laadimine endast kujutab.

Järgmine asi, peale auto ostmist, millega tulevased EV juhid peaksid arvestama on õige laadimisvõimaluse valimine koju. Kodused laadimisjaamad on hindamatud tagamaks, et igapäevane elu elektriautoga sujuks meeldivalt ja hommikusel kiirustamisel ei teki üllatusmomenti tühjade akude näol.

Lisaväärtus olemasolevale ärile

Elektriautode tulek on paratamatus ja see ei pea olema bensiinijaamadele ohuks – pigem võimalus anda tanklale lisaväärtust. Samuti restoranidele, kaubanduskeskustele, meelelahutuskeskustele jne.

Vonk laadimisteenuse abil saate hallata oma laadimispunkte, seada endale sobiva laadimishinna ja vaadata kasutusstatistikat. Pakume täisteenust mis tähendab, et laadimisjaamaga on võimalik tellida paigaldus otse sihtkohta ja teenus on kohe pärast installimist kasutamiseks valmis. Avalikud laadimispunktid lisatakse automaatselt kasutatavale kaardile ja autojuhid saavad laadijaid kasutada kas RFID-võtmehoidja, laadimiskaardi või mobiilirakendusega.

Elektriauto laadimine on palju enamat kui lihtsalt seina pistikupesast voolu võtmine. Nutikas laadimine tagab, et autosid laaditakse elektrivõrgu eest jätkusuutlikult nii täna kui tulevikus ning see võimaldab elektriauto omanikele paindlikku kasutajakogemust.

Elektrisõidukid talletavad endis 2040. aastaks kuni 30 teravatt-tundi elektrienergiat

Elektrisõidukid pakuvad suurt kasu kogu ühiskonnale tervikuna: need vähendavad heitkoguseid, parandavad kohaliku õhu kvaliteeti ja loovad uusi ärivõimalusi. Sisuliselt on elektriautod ratastel suured energi talletajad ja EV-d saavad kõige kuluefektiivsemal viisil toetada vahelduvat taastuvenergia tootmist. Nutikate energiahalduslahenduste abil on tänane laadimisvõrk juba kvalifitseeritud toetama tuleviku energiavõrku. Ole valmis tulevikuks, luues nutikate energiahaldusfunktsioonidega laadimisvõrku.

 

Vonk aitab kiirelt ja mugavalt laadimisettevõtte luua.

EV laadimine on palju enamat kui lihtsalt pistikupesa seinas. Laadimispunkti riistvarale lisaks on vaja ka see masin vastavalt vajadusele käima lülitada ning näha ka vajadusel mis oleksu üks või teine laadimisjaam hetkel on. Vonk hoolitseb selle eest, et iga laadimisjaam teeb seda mida peab ja meie pilve lahendused annavad võimaluse ka vajadusel selle töösse sekkuda. Lisaks masina juhtimisele on vaja ka teenust müüa. Vonk mobiilne makselahendus on kasutusvalmis igale teenuse kasutaja soovijale ja saab väljanägemise ning aadressi vastavalt edasimüüja soovidele ja vajadustele.

Ükskõik, kas ehitate avalikku laadimisvõrku või lihtsat valitud kliendirühmale pakutavat lahendust, on kaks vajalikku elementi: laadimisseadmed ja nende haldamiseks vajalik tarkvara. Vonk haldusteenusesse saab liita iga OCPP sutlusega laadimisseadme. Arendame oma tarkvara pidevalt ja vastame sellega ka enamike laadimisjaamade tootjatega samal tasemel. Täna ühilduvad meie süsteemiga OCPP 1.6, 1.6J ja 2.0. Vajadusel suudame siiski ka teised laadijad enda keelt rääkima panna ja laadija igapäeva töösse sekkuda omapoolse kontrolleriga. Kontrollereid programmeerime vastavalt vajadusele ja funktsionaalsusele.

Meie endale piiranguid ei sea,
miks peaks seda tegema meie kliendid!