LukuExpert | Targa elukeskkonna lahendused

Siemens Sicharge CC AC22

Ideaalne laadimisjaam linna ja töökohale.

SICHARGE seeria kompaktsed laadimisjaamad pakuvad teile täiuslikku elektrisõidukite laadimisinfrastruktuuri avalikes ja poolavalikes kohtades. SICHARGE CC AC22 on võimeline laadima korraga kahte elektriautot (2 x 22 kW). CE -sertifikaadiga laadimisjaam vastab Siemensi kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, on elegantne ja sobib ideaalselt igasse keskkonda ja mida saab kohandada vastavalt teie vajadustele.

  • 6 530,00€

  • 5 441,67€ + KM

Liisingu või täisteenusrendiga ei jää te vana tehnika lõksu – lepingu lõppedes saate laadija välja osta või paigaldame uue ja kaasaegse. Näidiskuumakse on arvestatud koos standardpaigalduse ja igaaastase hooldusega ning sisaldab käibemaksu. Toote jääkväärtus 10%. Täpne kalkulatsioon pärast liitumiskohaga tutvumist ja paigalduse hinna kujunemist.

Küsi lisainfot

Siemens Sicharge CC AC22

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Lisainfo

SICHARGE CC AC22 laadijale saate valida mistahes brändingu- või värvilahenduse. Keskmise kiirusega vahelduvvoolu laadimine võimsusega 2 x 22 kW. Integreeritud koormuse juhtimine. Uuendatav tulevastele standarditele. Elegantne ja ajatu disain. Hästi nähtav LED -indikaator, et laadija ikka postkastide hulgast välja paistaks.

Üksikasjad

Ekraan: TFT – LED 7″
Kaitseaste: IP54
Korpuse materjal: metall
Toide: 3-faasi 400V
Kaitselüliti: kuni 3x63A
Kontroller: OCPP 1.6
Voolumõõtja: olemas
Type 2 pesa: 2tk
Laadimiskaabel: puudub
Nimivool: kuni 63A
Maksimaalne võimsus: 2 x 22kW
Tootekood: 2XAC22
Sügavus: 194 mm
Laius: 390 mm
Kõrgus: 1700 mm
Kaal: 75 kg

Pakend

Ühik: tk
Pakendite hulk: 1
Sügavus: 194 mm
Laius: 390 mm
Kõrgus: 1700 mm
Kaal: 75 kg

Paigaldus

Pakume kõikidele oma toodetele ka paigalduse teenust. Laadija paigalduse maksumus sõltub üleni paigalduskoha eripäradest. Seepärast on keeruline ette öelda palju üks paigaldus maksma läheb. Oleme kokku pannud võimaluse, et meie spetsialist tuleb kohapeale ja vormistab vastavalt eripäradele konkreetse pakkumise ning seejärel, pakkumise sobides, saame kokku leppida ka konkreetse paigalduse aja.

Võta meiega ühendust