LukuExpert | Turvalisus, energiatõhusus ja kvaliteetne elukeskkond

Vonk EV 2X22T2AC32-4G

Kahe pistikuga 3-faasiline Vonk EV võimas ja kiire laadimispost, millega on võimalik korraga laadida kahte sõidukit. Laadija on varustatud peakaitsme, rikkevoolukaitsme ja tarbimise vooluarvestitega. Kõik need on paigaldatud laadija korpusesse. Sobib suurepäraselt ka avalikuks laadimiseks. Lisaks Vonk EV makselahenduse ja haldussüsteemiga liitmise võimalusele, saab meilt tellida laadijale ka erilahendusi vastavalt kliendi soovidele, näiteks laadijale laadimiskaablite paigaldus.

  • 3 890,00€

  • 3 241,67€ + KM

LHV rohelise järelmaksuga ei jää te vana tehnika lõksu – lepingu lõppedes saate laadija välja osta või paigaldame uue ja kaasaegse. Näidiskuumakse on arvestatud koos standardpaigalduse ja igaaastase hooldusega ning sisaldab käibemaksu. Toote jääkväärtus 10%. Täpne kalkulatsioon pärast liitumiskohaga tutvumist ja paigalduse hinna kujunemist.

Küsi lisainfot

Vonk EV 2X22T2AC32-4G

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Lisainfo

Laadija on varustatud 7″ ekraaniga, mis juhendab kasutajat ja annab ülevaate laadimisprotsessist. Laadija käivitamiseks on mitmeid võimalusi, laadijal on RFID kaardilugeja ning laadija võrku ühendamiseks on võimalik valida erinevaid lahendusi: 4G LTE/Wi-Fi/Ethernet. Vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele saab kasutada nii kaardiga aktiveerimist kui ka erinevaid internetipõhiseid lahendusi. Laadija toetab OCPP1.6 protokolli ja see on võimalik liita ka Vonk EV (või mõne teise) laadijate haldussüsteemiga.

Loo oma laadimisjaam

Üksikasjad

Kaitseaste: IP56
Korpuse materjal: metall
Toide: 3-faasi 400V
Kaitselüliti: 63A
Nimivool: 2 x 32A
Maksimaalne võimsus: 2 x 22kW
Kontroller: OCPP1.6J
Laadimispistik: SAE J1772/Type2
Type2 pistik: 2tk
Laadimiskaabel: puudub
Paigalduskaabel: puudub
Paigalduskaabli tüüp (Cu): 5 x 10 mm2 (63A) 43 kW
Laadija kinnituse tüüp: põhjakinnitus
Tootekood: 2X22AC4G
Sügavus: 303mm
Laius: 445mm
Kõrgus: 1525mm
Kaal: 30,0kg

Paigaldus

Pakume kõikidele oma toodetele ka paigalduse teenust. Kodulaadija paigalduse maksumus sõltub üleni paigalduskoha eripäradest. Seepärast on keeruline ette öelda palju üks paigaldus maksma läheb. Oleme kokku pannud võimaluse, et meie spetsialist tuleb kohapeale ja vormistab vastavalt eripäradele konkreetse pakkumise ning seejärel, pakkumise sobides, saame kokku leppida ka konkreetse paigalduse aja.

Spetsialisti kohapeale kutsumine maksab al. 75€, hind on koos käibemaksuga.

Võta meiega ühendust

Kontakt

Esita päring