LukuExpert | Turvalisus, energiatõhusus ja kvaliteetne elukeskkond

Kas õhk on puhas ?

Kui töötuba on kisendavaid inimesi täis, on sul raskem keskenduda. Kui kontoris levib kõrbelõhn, on töötajatel keerulisem ülesandeid täita. Kui raamatupidaja kabinetis tuli ära kustutada, on tal õhtutundidel halb tööd teha.

Need on elementaarsed tõed. Ja just seetõttu pole üheski töötoas röökivaid inimesi, üheski kontoris ei levi kõrbelehk ning tuled lülitatakse pimeduse saabudes sisse. Elementaarne.

Mida aga suurem osa inimesi ei tea, on see:

Ebakvaliteetne õhk mõjub nii sinu kui su töötajate keskendumisvõimele nagu purk Carlsbergi. Ehk teaduslikult väljendudes: CO2-tase suurusega 1000 ppm mõjub inimese kognitiivsele võimekusele nagu 2 klaasi õlut.

Tutvu Vonk Air Purity teenusega

Miks on su kontoris ebakvaliteetne õhk?

Tõenäoliselt on su ettevõtte hoones automaatne küttesüsteem, küllap ka automaatne ventilatsioonisüsteem ja konditsioneer. Suure tõenäosusega töötavad need üksteisest sõltumatult. Sa maksad kütte eest, kuigi ventilaatorid jahutavad ruume; lisaks maksad ventilatsiooni eest, mis sest, et uksed ja aknad on kogu aeg pärani lahti. On see mõistlik?

AirPurity CO2 KKK / FAQ

Inimene veedab 80–90% oma ajast mõnes siseruumis: tööl, poes, kodus, hotellis, restoranis, spordiklubis. Lapsed on 35–50 tundi nädalas koolis või lasteaias. Puhas õhk siseruumides aitab otsustavalt piirata viirushaiguste (sealhulgas COVID-19) levikut ning luua paremaid töö- ja õpitingimusi.

Viirused levivad siseruumides aerosoolina, mis püsib õhus ka peale viirusekandja ruumist lahkumist – seetõttu hindab edukas ettevõtja tühja ruumi õhukvaliteedi muutumist ja selleks kuluvat aega, soovitatavalt enne järgmiste kasutajate sisenemist.

Õhu kvaliteedi mõõtmisel kasutatakse kolme „astet”

Vonk air Purity on LukuExperti uudne õhu kvaliteedi mõõtmise ja jälgimise teenus. Me tuleme kohale ja sul ei ole vaja enam nuputada, miks inimesed alla oma võimete töötavad. Sa hakkad alati ja operatiivselt teada saama, kui õhu kvaliteedi parandamiseks on midagi kiiresti vaja ette võtta.

Mille poolest meie lahendus konkurentide omast erineb?

  • Me kasutame parimat turul saadaolevat sensorit Šveitsi ettevõttelt Sensirion.
  • Meie lahendusel on 10 korda väiksem mõõtmisintervall kui teistel sarnastel lahendustel ja info ruumi sisekliima kohta on täpsem.
  • Meie iseseadistuv võrgutehnoloogia vähendab kasutuselevõtukulusid kuni 75%.
  • Pakume „võtmed kätte” lahendust – hoolitseme kõige eest alates anduritest ja lõpetades pilvetöölauaga.
  • Kasutame koostöös Thinnectiga pidevalt edasiarendatavat tehnoloogiat.  Juba alanud aastal pakub Thinnect lahendust, mis hindab nakatumise riski ruumis, kasutades selleks TTÜs välja töötatud teaduslikke mudeleid.

On sul veel põhjuseid vaja? Kui jah, siis võta meiega ühendust ja räägime täpsemalt, mis ja kuidas. Võta meiega ühendust ka siis, kui rohkem põhjusi ei vaja. Sinu ettevõtte tulemused on otseses seoses õhu kvaliteediga, milles su inimesed igapäevaselt töötavad. Veendu, et see oleks parim võimalik!

Tutvu Vonk Air Purity teenusega