LukuExpert | Turvalisus, energiatõhusus ja kvaliteetne elukeskkond

Vonk sai vunki juurde

Et vunki juurde saada ja Vonk EV laadimislahendustega võimsamalt maailma vallutada, on Vonk Technologies oma know-how ning meeskonnaga teinud sammu, mis annab avaramad võimalused ja suurema partneri toetuse. Nüüdsest arendab Vonk Technologies oma laadimislahendusi koostöös legendaarse, nutikaid läbipääsu- ja turvalahendusi pakkuva, LukuExpert meeskonnaga.

Uksest autoni on tihti 10 sammu – täpselt nii lähedalt on läbipääsusüsteemid ja elektriautode laadimine omavahel seotud. LukuExpert on pikaajalise strateegia kohaselt ka Targa maja lahendusi projekteeriv, paigaldav ja haldav ettevõte, kes pakub oma teenuseid nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Seega parim partner, kellega edasi minna!

Tõkkepuu, väravaautomaatika, nutikad läbipääsulahendused, turvakaamerad ja nüüd ka laadimislahendused annavad kokku ühise terviku, millega LukuExpert ja Vonk Technologies muudavad nii kodu kui ärihooned mugavaks ja turvaliseks. Enim nõutud elektriautode laadimistarvikud on peatselt saadaval ka Luku-Expert kauplustes, nii et tasub tulla külla ja juttu ajada! Meie oleme igatahes särtsu täis ja uksed nii uutele kui olmasolevatele klientidele alati avatud!

Vonk EV – LukuExpert elektriautode laadimislahendused.

LukuExpert sammud tulevikku